Event

Friday Night Songs & Piano

ENG

Piosenki w wykonaniu Mateusza Przybeckiego oraz muzyka wszechczasów w wykonaniu pianisty Sławomira Sikory. Młodość kontra doświadczenie.

Sławomir Sikora to wybitny pianista, kompozytor, pedagog, absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu. Koncertuje w Polsce i za granicą. Współpracował między innymi z Towarzystwem Muzycznym im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu. Akompaniował śpiewakom operetkowym, klasycznym i rozrywkowym w Estradzie Poznańskiej. Realizował autorskie projekty pianistyczne i recitale w Skandynawii oraz na statkach wycieczkowych pod amerykańską banderą. Od wielu lat organizuje autorskie koncerty, recitale oraz szeroko rozumiane wydarzenia muzyczne. Szerokim doświadczeniem muzycznym i pedagogicznym dzieli się z kolejnymi pokoleniami udzielając lekcji gry na fortepianie, akordeonie oraz dając lekcje śpiewu estradowego.
Mateusz Przybecki w swoim specjalnie przygotowanym dla nas repertuarze zapewni nam trochę humoru, nostalgii i wspomnień. Występ Mateusza do ciekawa podróż po różnych gatunkach muzycznych w ciekawym i oryginalnym wykonaniu.

Date

26 Apr 2024
Expired!

Time

7:00 pm - 10:00 pm

Organizer

Club Pod Papugami
Phone
+48 500 210 333
Email
info@klubpodpapugami.pl
Website
Club Pod Papugami